انجام پروژه ABAQUS

انجام پروژه ABAQUS

انجام پروژه abaqus

انجام پروژه مدلسازی در نرم افزار آباکوس

مدلسازی پروژه های مکانیک و عمران در نرم افزار abaqus

شماره تماس انجام پروژه abaqus :

44972298

44972580

انجام پروژه نرم افزار ABAQUS با قابليت منحصر بفرد خود، به عنوان يك نرم افزار بسيار دقيق تحقيقاتي و كاربردي در صنعت شناخته شده است.این نرم افزار از جمله نرم افزارهای مربوط به انجام پروژه تحلیل المان محدود می باشد و رقیب اصلی نرم افزارهای ANSYS وNASTRAN  می باشد. قابلیت های نرم افزار ABAQUS داشتن رویه های حل explicit و implicit، دارا بودن مدل های رفتاری پیشرفته و متنوع برای مواد مختلف، امکان ایجاد سریع مدل و ... می باشد. دقت فراوان آباکوس در حل عددي موجب شده از این نرم افزار بطور گسترده ای در صنعت خودروسازی، هوافضا و صنایع ساخت کالاهای صنعتی استفاده شود.

همچنین قابلیت گسترده این بسته نرم‌افزاری در مدل سازی مواد گوناگون وتوانائی سفارشی کردن آن به وسیله‌ی برنامه‌نویسی، کارایی و مقبولیت این نرم افزار را افزایش داه است. در ابتدا ABAQUS به منظور بررسی ر‌فتارهای فیزیکی غیرخطی طراحی شده ،در نتیجه این این بسته‌ی نرم‌افزاری دربرگیرنده بازه ی وسیعی از مدل‌های مواد می‌باشد.

از دیگر ویژگی های این بسته نرم‌افزاری می توان به منحصر به فردی در زمینه فناوری، کیفیت و قابلیت اطمینان ،اشاره کرد.

از کاربردهای این نرم افزار می توان به طور کلی به انجام پروژه نرم افزاری, مدلسازی و تحلیل ارتعاشات،مدلسازی و تحلیل تیرهای بتنی،آنالیز و پوش اور سازه، مدلسازی و تحلیل قاب های خمشی، تحلیل سازه های بتنی و فولادی،تحلیل دینامیکی سازه ها و قطعات و... نام برد.

انجام پروژه abaqus در صنعت کاربردهای فراوانی دارد ،که به اختصار به برخی از موارد اشاره می نماییم:‌

انجام پروژه آباکوس

 این نرم افزار کاربرد گسترده ای در صنعت خودروسازی دارد و بهره برداران را قادر به ارزیابی و بهینه سازی کارایی و قابلیت اعتماد طراحی و فرآیند ساخت می کند.پایداری موتور،بررسی کارایی جعبه دنده،طراحی قطعات خودرو،تحلیل مکانیزم،شکل دهی صفحات و... برخی از کاربردهای بیشمار این نرم افزار در صنعت خودروسازی هستند.

طراحی سیستم های مکانیکی و صنعت ساخت قطعات یکی دیگر از صنایع بهره بردار از تحلیل ها و مدلسازی های نرم افزار آباکوس می باشد.طراحی و ساخت مواد پلیمری،شبیه سازی ترمومکانیکی در عملیات فرآوری،تحلیل ارتعاشات،تحلیل استاتیکی و دینامیکی سیستم های تحت فشار،طراحی سیستم های در معرض سقوط،طراحی پمپ ها،موتور ها وکمپرسورها و بسیاری دیگر از زمینه های توسط انجام پروژه abaqus  قابل تحلیل و مدلسازی هستند.

مدلسازی پروژه با نرم افزار ABAQUS

از کاربردهای دیگر این نرم افزار در سایر صنایع  برای مثال می توان به مدلسازی تایر و شبیه سازی کارکرد آن و شبیه سازی سایش و تحلیل های آکوستیکی و... در صنایع لاستیک،تحلیل های استاتیکی دینامیکی بدنه هواپیما،مدلسازی ترمومکانیکی موتور هواپیما،مدلسازی و تحلیل ساختارهای عظیم فضایی،مدلسازی عملکرد بخش های مختلف هواپیما در اثر اعمال فشار و یا انتشار ترک،مدلسازی اثرات انفجار در کشتی ها و زیردریایی ها،طراحی و تحلیل تیغه توربین ها و... در صنایع دفاعی و هوا فضا،صنایع الکترونیک و تجهیزات صوتی,طراحی تجهیزات پزشکی و طراحی پروتزهای زانو و دندان،مدلسازی و تحلیل مقاوت و قابلیت اعتماد ایمپلنت ها،طراحی سیستم های داروسازی و مدلسازی مفاصل در صنایع پزشکی اشاره کرد.

انجام پروژه آباکوسانجام پروژه

انجام پروژه abaqus,مدلسازی انجام پروژه abaqus